Домой / Новини / З піснями й жартами ми зустрічаєм Новий рік

З піснями й жартами ми зустрічаєм Новий рік

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші в нашому повсякденному житті. Їх люблять не лише діти, а й дорослі. Мільйони людей чекають Новий рік з нетерпінням. Адже це свято нашого дитинства, яке несе з собою тепло і любов.
Доброю традицією стало збирати членів клубу «У дружньому колі» центральної районної бібліотеки на святкове передноворічне засідання.
Розпочалося дійство з привітань. З теплими та щирими побажаннями до присутніх звернулися ведучі заходу Наталія Мусієнко та Ніна Бородавка. Вони привітали всіх, хто зібрався в залі, з прийдешнім святом, побажали миру, злагоди та любові. Також бібліотекарі подякували за небайдужість та ентузіазм, з яким більшість присутніх, впродовж не одного року, бере активну участь у роботі читацького клубу.
Працівники книгозбірні підготували велику розважальну програму . Кожен охочий міг проявити інтелект, кмітливість, акторські здібності, почуття гумору, відповідаючи на запитання вікторин та беручи участь у святкових конкурсах та сценках. Влаштовані для присутніх лотерея та ворожіння нікого не залишили байдужими.
На заході панувала по-справжньому новорічна атмосфера. Про це заздалегідь потурбувались члени клубу. Вони підготували карнавальні костюми, які з радістю продемонстрували на святі.
Апогеєм дійства стало пісенне караоке. Члени клубу із задоволенням поринули у світ музики. Учасникам було запропоновано виконати свої улюблені українські народні, новорічні, дитячі пісні, естрадні шлягери різних років та сучасні хіти. Найкращим співаками стали: Анна Манакова, Олексій Кір’ян, Неля Пташник, Наталія Норка, Галина Ірклієнко, Таїсія Лаврик-Бутенко.

Кожне свято має свої звичаї і традиції, і Новий рік – не виняток. Тому на захід з дотепними жартами та побажаннями завітав Дід Мороз. А члени клубу, дорослі та поважні люди, як і колись давно, в дитинстві, розповідали довгоочікуваному гостю вірші та веселі історії.
На свята, зазвичай, друзі обмінюються подарунками та найкращими вітаннями. Не обійшлося без них і на заході.Присутні вітали один одного з прийдешнім Новим роком, а також кожен отримав святковий дарунок — календар.
Уже й зустріч добігала кінця та нікому не хотілось розходитись. На завершення свята члени клубу влаштували новорічну фотосесію.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...