Домой / Новини / З Новим роком, з новим щастям, Україно моя!

З Новим роком, з новим щастям, Україно моя!

За традицією багатьох років наприкінці грудня адмінприміщення райдержадміністрації переповнює юрба колядників з новорічно-різдвяними привітаннями, піснями і танцями. Керівництво району – голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, працівники райдержадміністрації та районної ради зібралися разом для святкового привітання та налаштування на хвилю передсвяткового позитивного настрою.

29 грудня три щедрувальних поїзди завітали для новорічного віншування. «Добрим словом добрих людей вітали» юні ліцеїсти з Вовчика, учасники художньої самодіяльності із Засулля, де у складі колективу були діти та народний аматорський хоровий колектив «Посулля» та аматори сцени Березотіцького будинку культури, у тому числі народний академічний колектив «Мрія». Кращі зразки традиційного пісенного мистецтва, колядки та щедрівки, у тому числі всесвітньовідомий «Щедрик», який в обробці Миколи Леонтовича прозвучав рівно сто років тому, гумор і танці від юних виконавців і, звичайно, непідкупна щирість святкових поздоровлень не лишила нікого байдужим.

За подаровану радість, прославлення українських традицій артистам дякували голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...