Домой / Звіти / «Перлина» Лубенщини звітувала перед своїми шанувальниками

«Перлина» Лубенщини звітувала перед своїми шанувальниками

Цим чарівними зимовими днями всі ми чекаємо передноворічного дива, неповторної казки. Саме до такої чудо-казки, неперевершеної краси мистецтва хореографії, погожого недільного дня, всіх своїх шанувальників запросив на звітний концерт зразковий колектив фольклорного танцю «Перлина» районного будинку культури (керівник Оксана Погрібна).Протягом 21-ного року цей чудовий колектив радує глядачів танцювальними композиціями невтомно працюючи і як результат, із року в рік рівень майстерності його номерів зростає. Засновник колективу Тетяна Мінакова, перебуваючи на даний час у далекому зарубіжжі, може по-справжньому пишатися своїм дітищем, бо передала справу життя випускниці ансамблю, молодій, надійній, талановитій Оксані Погрібній, яка доклала всі зусилля для його зміцнення і подальшого процвітання, адже на сьогодні колектив має старшу, середню, молодшу та підготовчу групи.

А яке свято без подарунків? На творчий звіт завітали виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Сіряченко та заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко. У своєму виступі Сергій Миколайович щиро привітав учасників танцювального ансамблю, побажав їм подальших творчих успіхів, подякував за плідну працю на теренах духовності рідного краю та наголосив на тому, що Лубенською районною державною адміністрацією виділено кошти в сумі 16 тис. грн. на придбання сценічного взуття для колективу.
Майже дві з половиною години сплили як одна мить. Переповнений зал бурхливими оплесками зустрічав та проводжав кожен номер концертної програми, а це українські, італійський, американський, французький, російський, єврейський, арабський, угорський, мексиканський, іспанський танці у виконанні «Перлини». Розділили радість урочистої миті з друзями на сцені учасники зразкової циркової студії «Маска» (керівник Наталія Нестерук), зразкового аматорського танцювального колективу «Водограй» (керівник Лариса Фесенко), зразкового аматорського колективу східного танцю «Аміра» (керівник Тетяна Дацій), учасниці естрадного вокального ансамблю «Арт-студія» (керівник Олена Тесленко).
«Ми не намагаємося танцювати краще за інших. Ми стараємось танцювати краще для себе самих, бо коли танцюєш – ти живеш»,- саме такий вислів притаманний учасникам зразкового аматорського колективу фольклорного танцю «Перлина». Тож побажаємо їх творчої наснаги і зіркових злетів.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...