This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / ІНКЛЮЗИВНІ ЗАНЯТТЯ ВІДТЕПЕР У МОЛОДІЖНОМУ ЦЕНТРІ ЛУБЕН

ІНКЛЮЗИВНІ ЗАНЯТТЯ ВІДТЕПЕР У МОЛОДІЖНОМУ ЦЕНТРІ ЛУБЕН

У цьому році  в Лубнах стартував проект, що спрямований на збільшення участі дітей з особливими потребами в соціальному та економічному житті місцевої громади. Одним з кульмінаційних заходів проекту стала подія «День економічних знань», який  підтримується Британською Радою в Україні в рамках програми «Активні громадяни». Тож, 6 грудня 2016 року група учнів Лубенської спеціальної школи інтернату завітала до Молодіжного центру, що діє в районній бібліотеці імені Володимира   Малика. 

У  ході заходу учасники  продемонстрували свої  здобутки, влаштувавши міні – виставку  поробок.  Про важливість теми інклюзивного заняття, що була пов’язана з фінансовою грамотністю та вибором майбутньої професії,  учасникам розповіла психолог проекту Юлія Пода.  Під час  інтерактивного заняття діти не лише прослухали цікаву міні — лекцію про поняття «вакансія» та «резюме», обговорили найактуальніші для себе професії, а й мали можливість самостійно ознайомитись з можливостями найбільшої  Інтернет бази з підбору персоналу та пошуку роботи, інтегрованої з даними служби зайнятості з усієї України.

Ще однією метою заходу було адаптувати Молодіжний центр  для відвідування його людьми з особливими потребами. Тож,  у дружній затишній атмосфері, яку створила бібліотекарка читальної зали бібліотеки імені В. Малика Лариса Гончарук , діти разом з дорослими творчо працювали з глиною. Кожен учасник мав виліпити копілку, проте позитивний вплив на дітей мав сам процес «глинотерапії».

Як повідомили в Полтавській обласній громадській організації «Твій Світ», яка і  організувала захід, надалі такі інклюзивні заняття планують  проводити систематично.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...