Домой / Новини / Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1 грудня2016 відзначають Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.
Бібліотекар Снітинської сільської книгозбірні організувала зустріч старшокласників загальноосвітньої школи з лікарем СнітинськогоФАПуКрятом Володимиром Михайловичем. Він розповів дітям про причини захворювання та шляхи боротьби з вірусом імунодефіциту. Ніна Іванівна познайомила юнаків та дівчат з матеріалами книжкової виставки «Здоров’я — скарбниця життєвих сил». У заході взяла участь і директор школи Ніна Горбик, яка закликала учнів берегти своє здоров’я змолоду.

До Всесвітнього дня  боротьби зі  СНІДом  у книгозбірні села  Литвяки  пройшла бесіда «СНІД: знати, щоб жити».  Під час дискусії, організованої  завідувачкою Людмилою Сабадаш  учні висловлювали свої думки про ставлення  до ВІЛ –інфікованих. На виставці «Здоровий спосіб життя:основи та принципи»  були презентовані  книги  та буклети, які містять інформацію про властивості вірусу та шляхи поширення хвороби.

img_6275

x

Проверьте также

«Чари купальської ночі»

Напередодні найцікавішого та найколоритнішого народного свята Івана Купала у Губській сільській бібліотеці увазі користувачів була ...