Домой / Новини / І грає його творчість барвами

І грає його творчість барвами

Нещодавно працівники районної бібліотеки для дітей ім.О.Донченка Людмила Горб та Марта Федіско організували цікаву літературно – творчу зустріч учнів 4 класу ЗШ №1 (класний керівник Попільниченко Оксана Григорівна, завідуюча бібліотекою Овчаренко Аліна Володимирівна) та учнів 3 – 4 класів ЗШ №10 (класний керівник Крутій Галина Іванівна та вихователь ГПД Гуржій Марина Василівна) зі знатною постаттю на літературному терені ріднокраю Олександром Печорою, знаним лубенським поетом – просвітянином, який пише чудові вірші як для дорослих, так і для маленьких читачів.
Олександр Печора подарував присутнім чудові хвилини спілкування з поезією, ознайомивши дітей зі своєю збіркою «Етюди ріднокраю» та книгою «Барвограй». Поет розповідав про літературну працю, читав свої твори, із задоволенням відповідав на запитання дітлахів.

dscf3023 dscf3026
Приваблива лірика поета чарувала дітей , дарувала їм гарний настрій, викликала захоплення, адже в його віршах звучить палка любов до рідної землі, до отчого краю.
Діти також декламували вірші, ліричні поетичні етюди поета, наповнені яскравим баченням навколишньої краси, переповнені радісним відчуттям єднання дитини зі світом природи.
Серед активних учасників літературного дійства слід відзначити Букову Єлизавету, Кондрашову Вікторію, Корнієнка Єгора, Журавля Назара та Оніщук Олексадру.
Гість побажав юним читайликам знайти свою дорогу в житті, бути добрими, людяними, милосердними; вивчати , шанувати, любити і плекати благословенний рідний край.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...