Вітання Міністра культури Євгена Нищука до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2016 | 10:58

Друзі! Колеги! Митці!

Щиро вітаю усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя, найважливішій зі сфер – культурі!
Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, формуючою унікальну особистість кожної людини. В складні моменти саме культура стає генератором сили, антидепресантом, вона лікує, надихає та дарує крила.
Копітка, самовіддана, часто жертовна робота працівників культурної сфери без перебільшення рятує душі.
У кожній бібліотеці, будинку культури, у творчому гуртку чи мистецькій школі маленька дитина поринає у дивовижний світ, розвивається, зростає та міцніє духом, і саме за такими малюками – патріотичними, сповненими мудрості поколінь – розбудова нашої країни!
Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам як ніколи потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції.
Велика вдячність кожному з працівників культурної сфери – бібліотекарю та вчителю, художнику та поету, актору та режисеру, письменнику та музиканту, циркачу та драматургу, кожному, хто на своєму місці, у свій спосіб бореться за те, щоб голос культури звучав сильно та переконливо. Певен, разом ми зробимо так, щоб всі вони злилися в єдиний потужний та переможний хор!
Нехай праця МИТЦЯ буде потрібною та корисною, успіхи – вагомими та переконливими, а кожен крок буде спрямований на благо України та надихатиме на життя і творення!
Нехай МИСТЕЦТВО дарує нам надію та силу, стає ще одним надміцним форпостом на захисті суверенітету нашої держави, основою мирного та щасливого життя!
Зі святом!

Євген Нищук

Вы можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

rss facebook
Top
rda                     rada