Домой / Новини / Пам’ять загиблого в АТО односельця вшанували у Мгарі.

Пам’ять загиблого в АТО односельця вшанували у Мгарі.

У Мгарській сільській бібліотеці пройшов вечір-реквієм «Життя як спалах», присвячений загиблому воїну – односельцю Роману Омельченку. Бібліотекар Наталія Шабля звернулася  до присутніх  та закликала завжди  пам’ятати  тих , хто поклав своє життя на вівтар нашої свободи і шанувати  наших славних воїнів-захисників, які в страшну годину  стали на захист Батьківщини.

На захід був запрошений батько   героя  Микола  Григорович  Омельченко, якому важко було підібрати слова, щоб висловити свій біль та смуток.  До присутніх звернулися також голова громадської районної організації ветеранів АТО Леонід Шабля та голова Мгарської сільської ради Марія Шевченко. Своїми думками про військові дії, які на Донбасі розв’язала сусідня держава, поділився  переселенець із Луганщини Олександр Суслов.

img_0558

Художній керівник Вільшанського сільського будинку культури Руслан Голованов виконав щемні пісні «Плине кача», «Журавлі», «Маки».  Односельці мали змогу переглянути  відеозапис  проводів Романа до лав Збройних сил України, відео прощання з ним у селі Піски та відкриття меморіальної дошки герою.

 

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...