Домой / Звіти / На лубенщині пройшов традиційний родинний фестиваль » На крилах любові»

На лубенщині пройшов традиційний родинний фестиваль » На крилах любові»

Впродовж 18 років фестиваль родинної творчості об’єднує талановиті сім’ї Лубенщини, нерідко відкриває нові зіркові родини, знаходить приховані таланти. Цьогорічний фестиваль, який пройшов 23 жовтня у районному будинку культури, був не менш яскравим, неповторним і наповненим зорепадом талантів. Про його популярність вкотре засвідчив переповнений зал і вдячні глядачі, котрі щедро обдаровували артистів гучними оплесками та квітами. І хоч лише частина виконавців – знані й професійні артисти, дехто, можливо, вперше потрапив на сцену, та від того їхні виступи були не менш яскраві і талановиті.

Розпочав концертну програму відомий і улюблений для багатьох квартет «Сузір’я» із Тернів, який об’єднав дві талановиті родини – Тетяну і Володимира Матяшів та Світлану й Віктора Щербатюків. Естафету виступів продовжили інші учасники. Відрадно, коли таланти переймають діти та внуки. Такі дуети й тріо стали справжньою окрасою фестивалю, адже свою творчість глядачам дарували Валентина Дараган із сином Володимиром, Юрій Задорожний із сином Владиславом, Оксана Василенко з донькою Катею, Наталія Петренко з донькою Валерією, Тетяна Больбот-Олефіренко з донькою Тамарою, Лариса Соломаха з донькою Аліною, Дмитро Лоховицький із сином Олександром, Наталія Ткачук із донькою Катею, Алла Сень із донькою Валерією, Аліна Ковальчук із донькою Ярославою та сином Денисом, Катерина Кондратенко із внучкою Анею, Олена Мацак із донькою Олександрою, Людмила Грицаєнко із внучкою Марією, Ніна Ляшко із донькою Мариною, Тетяна Таран із сином В’ячеславом, Ірина Докторович із донькою Владиславою, Тетяна Дацій із донькою Анною-Марією, Тетяна Коваль із донькою Юлею, родини Данилків, Васильченків, Морозів. Причому виступаючі порадували різнобічними талантами, представивши свою творчість у пісенному, танцювальному, драматичному та оригінальному жанрах. Цьогорічний фестиваль сяяв талантами сестер Катерини Головко і Надії Ульянець, подружжя Пилипенків – Олександра і Тетяни, Манойленків – В’ячеслава і Людмили, Гришів – Віктора та Юлії, Діжевських – Лідії та Василя, Дараган – Віктора та Ірини, сестер Лізи і Мирослави Романченків, сестер Олени Бральової та Наталії Зінченко, Григорія Дем’яненка та його сестри Людмили Берези, Миколи Марковського та невістки Наталії Сапи, родин Німець, Даниленків і Карпенків. Завершилося родинне свято виступом двох талановитих сімей Лариси та Анатолія Супрунів, Світлани та Віталія Солярів, а разом це відомий квартет «Гілея». «Сім’я та родина, та ще й Батьківщина  — чи є щось святіше за це?», — саме цими пісенними рядками артисти зверталися до глядачів і саме ця пісня стала своєрідним символічним знаком оклику родинного фестивалю.

Три години, протягом яких зіркові родини створювали ауру добра та позитиву, для всіх присутніх промайнули непомітно, лишивши по собі гарний піднесений настрій і наснагу для душі.

Щедрими талантами лубенців захоплювалася голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко. На її погляд, саме родина є осередком і міцною фортецею, яка оберігає традиції, формує у підростаючого покоління почуття прекрасного, і тільки через збережені родинні традиції можна виховати у молоді почуття поваги до рідного краю та сім’ї.

Щирі вітання на адресу присутніх надсилали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко та представник головного спонсора заходу — ГО «Сула» Ганна Шматко.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...