Домой / Новини / Добрий казкар Євгеній Шварц.

Добрий казкар Євгеній Шварц.

До 120 – річчя з дня народження видатного драматурга Євгенія Львовича Шварца працівники центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика підготували захід у форматі кіно-театру.
Про творчу спадщину великого майстра, п’єси якого вже багато років складають золотий фонд театрального репертуару , розповіла завідувачка організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова , вона ж зачитала уривки із щоденників письменника та його вірші. Казки Євгенія Шварца просто, без повчань розповідають про вічне — добро та зло, дружбу та ворожнечу, любов та підступність. Під час заходу демонструвалися фрагменти з кінофільмів, створених за п’єсами Шварца «Тінь», «Звичайне диво», « Мар’я- майстриня », «Казка про втрачений час», «Попелюшка». А уривок з антитоталітарної казки «Дракон» талановито виконали у ролях постійні відвідувачки бібліотеки Тетяна Дозорцева та Валентина Ковешнікова.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...