Домой / Новини / Бабин Яр: без пам’яті немає майбутнього.

Бабин Яр: без пам’яті немає майбутнього.

Минуло 75 років від однієї з трагічних сторінок у історії України — масового вбивства євреїв 29 — 30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві. Заходи з вшанування пам’яті жертв трагедії пройшли по всій Україні. Члени інтелектуального клубу «Емет» зібралися у хеседі «Шофар», щоб згадати страшні події 1941 року, які відбувалися в Києві та у Засульському яру під Лубнами. Представники творчої інтелігенції зібралися, аби висловити свій біль, співчуття, свій страх та свою відповідальність. Вони закликали пам`ятати про всіх і про кожного, зробити все, аби цей жах ніколи не повернувся.
Завідувачка організаційно-методичного відділу Тетяна Сафронова та бібліограф центральної районної бібліотеки ім.В.Малика Наталя Замараєва долучилися до відвідинлубенцями меморіального комплексу «Бабин Яр» та взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників розстріляним євреям, ромам, військовополоненим та членам ОУН. Жителі Лубен познайомились також із виставкою фотопортретів в’язнів концтаборів «Проти забуття», презентованою у Бабиному Яру італійським кінематографістом і художником Луїджі Тоскано.

x

Проверьте также

У нього немає нудних книг

17 листопада відомому письменнику, сценаристу, журналісту Андрію Кокотюсі виповнилось 50 років. Його ім’я досить швидко ...