This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Бабин Яр: без пам’яті немає майбутнього.

Бабин Яр: без пам’яті немає майбутнього.

Минуло 75 років від однієї з трагічних сторінок у історії України — масового вбивства євреїв 29 — 30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві. Заходи з вшанування пам’яті жертв трагедії пройшли по всій Україні. Члени інтелектуального клубу «Емет» зібралися у хеседі «Шофар», щоб згадати страшні події 1941 року, які відбувалися в Києві та у Засульському яру під Лубнами. Представники творчої інтелігенції зібралися, аби висловити свій біль, співчуття, свій страх та свою відповідальність. Вони закликали пам`ятати про всіх і про кожного, зробити все, аби цей жах ніколи не повернувся.
Завідувачка організаційно-методичного відділу Тетяна Сафронова та бібліограф центральної районної бібліотеки ім.В.Малика Наталя Замараєва долучилися до відвідинлубенцями меморіального комплексу «Бабин Яр» та взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників розстріляним євреям, ромам, військовополоненим та членам ОУН. Жителі Лубен познайомились також із виставкою фотопортретів в’язнів концтаборів «Проти забуття», презентованою у Бабиному Яру італійським кінематографістом і художником Луїджі Тоскано.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...