Домой / Звіти / Яскраву осінню квітку в букет творчих звітів сільських закладів культури вплели аматори сцени Тернівського клубу

Яскраву осінню квітку в букет творчих звітів сільських закладів культури вплели аматори сцени Тернівського клубу

Дійство відбулось біля капітально відремонтованого приміщення, кошти на що були виділені Михнівською сільською радою в сумі більше 500 тис.грн. Зараз виконуються роботи по відновленню теплопостачання, ремонту глядацького залу і фойє. Замінено вікна, двері на сучасні енергозберігаючі, реконструйовано теплогенераторну, проведено ремонт фасаду, покрівлі. До кінця року будуть освоєні 530 тис.грн. державного бюджету та 300 тис.грн. місцевого.
Окрилені увагою райдержадміністрації, сільської ради, працівники клубу та учасники художньої самодіяльності виступали з особливим піднесенням. Глядачі не шкодували аплодисментів народним аматорським колективам «Тернівчанка», «Сузір’я». Підкорили серця земляків високим рівнем виконавської майстерності учасниці дитячого вокального ансамблю «Мрія», який у 2016 році занесено на районну Дошку Пошани. Чудовий настрій подарували жіночий вокальний ансамбль «Терниця», солісти Володимир Матяш, Анна Сапа, Ангеліна Ванюшкіна, Валерія Удовицька. Змістовний вірш про Україну, її сьогодення талановито прочитала Кухта Валерія. Хвилини спілкування з гумором подарував Артур Ворона. Музичний жанр представили Володимир Матяш та Євгеній Фролов.
Заключним акордом творчого звіту став виступ улюбленців глядацької аудиторії не лише села Терни, а й знаного далеко за межами посульського краю сімейного квартету «Сузір’я» у складі Володимира і Тетяни Матяш, Віктора і Світлани Щербатюк. Побажання «щастя, добра і любові дітям, онукам, батькам», — здається, діставало самого неба і розліталось на десятки кілометрів.
Підбиваючи підсумки побаченого і почутого, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, очільник Михнівської сільської ради Марія Король, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко наголосили, що питання зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, підтримки розвитку самодіяльного мистецтва краян, розширення горизонтів їх виступів є і завжди буде одним із пріоритетних напрямків діяльності.

А свято продовжилось пригощанням варениками, приготуванням яких займалися Головко Ніна, Кузьома Любов, Сенько Галина, Бойко Віра, Степаній Галина, Ведмідь Галина. Вареник бере початок від турків і так по-народному щиро пошанований у Черкасах, бо саме у цьому місці встановлено пам’ятник варенику – справжньому кулінарному шедевру української національної кухні. А до вареника пухкого ще й смачний куліш – справа рук Максима Молчановського.
Так що відпочили тернівчани і гості села на славу. Вдячність про це від імені всіх присутніх озвучила у власному вірші місцева поетеса Катерина Колісник.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...