Домой / Новини / «Вклонімося серцем Учителю»

«Вклонімося серцем Учителю»

Народна мудрість говорить: « Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо розраховані на десятиріччя- саджай дерева, якщо твої плани розраховано на віки – виховуй дітей».
Саме тому в переддень свята Дня учителя линули слова щирої шани та глибокої вдячності на адресу педагогів Михнівської сільської ради.
Праця освітян мудра і благородна. Як мама, проводжаючи дітей у дорогу , віддає їм з рушником частинку свого серця, щоб воно зігрівало на життєвих перехрестях , так і вчитель передає з частинкою свого серця знання. Такими словами про вчителів розпочалася святкова зустріч « Вклонімося серцем Учителю» в затишному кафе «Фламінго». Ініціаторами заходу виступили художній керівник Михнівського будинку культури Соляр Світлана та вчитель української мови та літератури Михнівської ЗШ І – ІІІ ст. Алла Гармаш. У приємній та теплій атмосфері зібралися педагоги різних поколінь. Ділились своїми спогадами про працю нинішні вчителі школи та ветерани педагогічної ниви Гаврик Р.Г., Москаленко Л.П., подружжя Онішків, Олійник С.І., Гришко Р.І., Журавель Т.Б., Куліш Г. Г. У кожного з них своя нелегка доля, наповнене різноманітними барвами життя, пов’язане з вихованням дітей.

Ведуча свята Світлана Соляр надавала можливість кожному вчителеві розповісти про себе, пригадати щось цікаве зі своєї роботи, висловити слова вдячності своїм наставникам.
Для всіх присутніх звучали пісенні вітання у виконанні дитячого ансамблю «Домінанта», Олександра Антоненка, Анатолія Супруна, Оксани Горбач Алли Гармаш та квартету «Гілея».
Проведення цієї зустрічі важко уявити без спонсорської допомоги, яку надали сільський голова М.Ю. Король та приватний підприємець В.П. Пустовойт.
На завершення свята всім педагогам вручили красиві троянди , які з любов’ю та шаною подарував колишній випускник, учень, син мами — вчительки, місцевий фермер Б.Г. Куліш.

Любов учителя не знає ні кінця, ні краю,
Не рветься ні на мить гаряча нить,
Любов учителя ніколи не вмирає,
Вона у серці учнів пломенить.

Гармаш Алла, вчитель Михнівської ЗШ І – ІІІ ступенів

x

Проверьте также

У нього немає нудних книг

17 листопада відомому письменнику, сценаристу, журналісту Андрію Кокотюсі виповнилось 50 років. Його ім’я досить швидко ...