Домой / Звіти / Творчий звіт Жданівського СБК

Творчий звіт Жданівського СБК

Немов цілющою водою,
Що повниться по самі вінця,
Душа наповнена тобою –
О, вічна творчості кринице.
Естафету творчих звітів закладів культури району погожої останньої суботи вересня,  прийняв Жданівський сільський будинок культури. Піднесеному святковому настрою сприяло все: і сонячна та тепла осіння погода, і відкриті та усміхнені обличчя глядачів, і сповнені теплом та радістю зустрічі очі аматорів сцени.

Свої перші позитивні враження глядачі отримали від виставки квітів, яка розташувалася у фойє будинку культури. Тут, здається, зібрано все різнобарв’я золотої осінньої пори, що зачаровує, радо бавить око і бентежить душу.
І ось вже перші хвилини самого концерту та вітальні слова ведучої, яка сповіщає про початок творчого звіту та запрошує на сцену очільника Жданівської громади, сільського голову — Пономаренко Наталію Михайлівну, яка щиро привітала односельців із 73-ю річницею визволення села від фашистських загарбників, звернулася зі щирими словами вдячності на адресу всіх учасників творчих колективів, провідне місце серед яких не одне десятиліття займає народний аматорський хоровий колектив «Явір». Всі ці слова для аматорів сцени мали міцне підґрунтя, адже всебічну турботу органу місцевого самоврядування видно з перших хвилин перебування у затишному Жданівському СБК — це і відновлення теплопостачання будинку культури, і проведення капітального ремонту приміщення за кошти сільського бюджету. На завершення свого виступу Наталя Михайлівна подякувала всім, хто не залишився осторонь і надав допомогу для заохочення і підтримки учасників художньої самодіяльності, а саме: ТОВ «Реневаль-Агро» , ТОВ «Баришівська зернова компанія» та фермерське господарство «Рід».
Щирими словами вітання землякам з нагоди 73-ї річниці визволення Жданів від фашистських загарбників розпочала свій виступ голова ради ветеранів села Галич Галина Іванівна, побажала, перш за все, мирного неба над Україною та щастя і благополуччя кожній родині своїх односельців.
І ось вже нестримною рікою полилася українська пісня у виконанні народного хорового колективу «Явір», зачарував присутніх милозвучний голос солістки будинку культури Вікторії Нагорної, прикрасив обличчя посмішками дотепний гумор у виконанні Ярослави Покидько та виступ учасників драматичного колективу, додав родзинки до свята виступ найменших його учасників — вихованців дитячого садочка «Пролісок», багаточисельні оплески та овації глядачів отримав виступ вокального жіночого ансамблю «Берегиня» та чоловіче вокальне тріо у складі Миколи Ярмоленка, Василя Манойленка та Миколи Лисенка. Приємним сюрпризом для односельців став виступ вокального дуету «Родина» у складі подружжя Людмила та В’ячеслав Манойленків, творчі номери професійно поєднала у єдиному суцвітті талантів ведуча концерту Людмила Манойленко.
Тож кожен, хто цього дня завітав на творче свято мав змогу зачерпнути натхнення і снаги із криниці духовності, напитися чистої любові до української пісні і відкрився неперевершеним почуттям.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...