Домой / Звіти / Обласний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів.

Обласний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів.

Обласний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів відбувся 10 вересня на батьківщині українського поета – пісняра Дмитра Луценка у с.Березова Рудка Пирятинського району.
Участь у ньому взяли аматори сцени Лубенського району, зокрема Михнівського будинку культури та Клепачівського клубу, які є палкими шанувальниками творчості Дмитра Омеляновича і постійно включають до репертуару пісні на його слова.
За висновками журі, враховуючи високий рівень виконавської майстерності, артистизму, сценічної культури, Дипломом I ступеня нагороджені : народний аматорський квартет «Гілея» (керівник Лариса Супрун) та вокальне тріо у складі Світлани Соляр, Лариси Супрун та Тетяни Коваль Михнівського СБК. Народний аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» цього ж закладу (керівник Світлана Соляр) отримав Диплом II ступеня. Не залишився поза увагою і виступ народного аматорського вокального ансамблю «Калина» Клепачівського СК, який нагороджений Грамотою і подарунками.
Цього ж дня у с.Веселий Поділ Семенівського району відбувся обласний огляд-конкурс читців-гумористів в ході традиційного «Свята веселої мудрості».
Народна аматорська лялькова студія «Гостинець» (керівник Тетяна Селюк, районний будинок культури) підкорила серця і членів журі, і глядачів, а тому і визнана переможцем конкурсу.
Тож вітаємо талановитих земляків з гідним представленням самодіяльного мистецтва Лубенщини на теренах області.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...