Домой / Новини / Гра – конкурс «Я люблю Україну» у Михнівській сільській бібліотеці.

Гра – конкурс «Я люблю Україну» у Михнівській сільській бібліотеці.

До 25 – ої річниці Незалежності України  завідувачка Михнівською сільською бібліотекою Лідія Марченко  зібрала своїх юних читачів на  гру-конкурс  «Я люблю Україну».  Хлопці та дівчатка 11-13 років  із задоволенням взяли участь  у вікторині «Держава та її символи», конкурсі прислів’їв та приказок  «Народ скаже, як зав’яже». Із захопленням відгадували, що знаходиться у «Скрині таємниць», та  під час конкурсу «Не в грошах щастя»   дізнавалися, хто зображений на українських грошових  купюрах.

А ще дітлахи познайомилися із чудовими книгами, представленими на книжковій виставці «Україно! Мій рідний краю, мати наша рідна і свята». Вони мали змогу познайомитися із книгами про державні символи нашої країни, видатних людей України та  краю,  літературою  з народознавства та  мистецтва.

SAM_2702

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...