This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

Хай святиться ім’я твоє вічно,
Україно – колиско наша.

День Незалежності – символ єдності українського народу. Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії.
У рамках святкування 25-ліття Незалежності України працівниками районної бібліотеки для дітей ім. О.В. Донченка був проведений ряд заходів, присвячених вшануванню великого національного свята нашої державності.
З нагоди свята дітлахи, які зібралися в одному з мікрорайонів нашого міста, мали змогу взяти участь у патріотичному заході «Міцній, Україно, цвіти-розквітай!». Юні українці виготовили композицію з виробів «Моя сонячна Україна», стали учасниками конкурсу ерудитів «Україна в серці» та гри-вікторини «Єдина, вільна, неподільна». Маленькі патріоти читали вірші про Україну, говорили про державні народні символи, звичаї та традиції свого народу.
Міс «Юна українка» Дар’я Підтоптана отримала перемогу в пізнавально-розважальному шоу «Моя Україна – червона калина».
Бібліотекарі побажали дітлахам зростати щасливими у рідній країні та бачити мирне небо над своїми голівками, а також запросили відвідати районну бібліотеку для дітей. Адже цими днями у її стінах усі охочі мали змогу насолодитися виставкою «Так! Я люблю Україну!». На ній були представлені неперевершені вироби, об’єднані єдиною червоню ниткою – любов’ю до нашої держави. Зроблені від щирого серця умілими руками, усі вони нагадували відвідувачам про красу нашої Неньки, про її самобутню культуру, про її майстерний народ.
Так! Україна стане могутньою державою, бо в нас є все, що для цього потрібно: добрі люди, родюча земля, багата на приклади історія. Треба лише пам’ятати, що ми відповідаємо за наше майбутнє!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...