Домой / Новини / «Я люблю Україну свою»

«Я люблю Україну свою»

Дзвін шабель, пісні, походи,
Воля соколина, тихі зорі,
Ясні води – моя Україна…
Моя країна – Україна

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ – НАЙВАЖЛИВІШЕ НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО ДЛЯ УКРАЇНЦІВ.
Воно виплакане багатьма поколіннями героїчних борців за волю та територіальну цілісність України. Бібліотека теж долучилася до святкових урочистостей. Так, 20 серпня до відділу інформаційного сервісу завітали юні користувачі та переглянули електронну презентацію «Моя країна — Україна».
Завідуюча відділом Оксана Василенко розповіла дітям багато цікавої та корисної інформації про державні символи України, її шлях до Незалежності.

Діти також взяли участь в історичному турнірі «Я люблю Україну свою», який провели: бібліотекар читальної зали Лариса Гончарук та волонтер бібліотеки, студент Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського Сергій Рубан. Команди юних патріотів змагалися у знанні історії, культури: згадували традиції нашої Батьківщини, декламували вірші Лесі Українки й Тараса Шевченка.
Перемогли у змаганнях, звичайно, дружба і любов до України. Всі учасники отримали подарунки від бібліотеки.
З нагоди 25-ї річниці Незалежності України в читальній залі книгозбірні влаштована книжкова виставка «Є найсвятіше місце на Землі. Одне. Високе. Світле: Україна».

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...