Домой / Новини / Спогади зразкового аматорського колективу східного танцю «АМІРА» про Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості “STARWAYFEST”у Болгарії

Спогади зразкового аматорського колективу східного танцю «АМІРА» про Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості “STARWAYFEST”у Болгарії

Ми часто їздимо з виступами на різні конкурси та фестивалі по Україні і зарубіжжі. Кожна поїздка особлива, наповнена дитячими посмішками і приємними спогадами. Такою виявилася і недавня подорож в красиве місто Кітен Республіки Болгарія.
Кілька днів тому закінчилася наша авто мандрівка до моря, у чудовий дитячій табір «ВМЕСТЕ». Приголомшливе,незабутнє враження подарував нам Кітен! Сонячна країна троянд — Болгарія, море, прекрасний клімат — це казка, яка залишиться в наших серцях назавжди! Діти, заходи, пляжні вечірки, конкурси — все знову і знову дарує нам сили і натхнення, варто лише згадати про них! Потрапивши туди, ми занурилися в зовсім інший світ доброти, дружби і креативу, світ, з якого зовсім не хотілося виходити. Позитивні емоції, незабутні моменти, чудові друзі, класні спогади — все це залишиться у кожному з нас.
Команда професійних аніматорів не давали нудьгувати. Здавалося, що фантазія безмежна — активні ігри, тепле море, найкрасивіші світанки і заходи сонця, сотні нових знайомств і незабутніх пригод!Ніколи не забудемо видовищного свята “Нептуна”. Хочеться сказати величезне СПАСИБІ всім аніматорам за майстер класи по танцях і гумору, за уроки журналістики, за прекрасні вечірні програми, дискотеки,пресс-конференції з зірками шоу-програм “Танцюють всі”,”Україна має талант”,“Майстер-шеф Діти”,зустрічі з зірками шоу-бізнесу,за яскраву фотосесію з командою Гарика Бірчі з телесеріалу “Віталька” за пісеньки і уроки сну,за чудові цікаві ранкові фіз-хвилинки біля берегу моря.
Та, здається, головне у цій подорожі для танцювального колективу «АМІРА» – Кубок за І місце Міжнародного фестивалю мистецтва і творчості “STARWAYFEST” Болгарія 2016. Всі діти привезли додому особисті пам’ятні дипломи і масу позитивних емоцій! Це спогади на все життя, спогади про спільну нелегку працю на репетиціях, спогади про успіхи на сцені та вдячність глядача, спогади про добрих, дружніх, щедрих та гостинних жителів Кітена! А ми знову і знову сподіваємось на нові яскраві концерти, нові далекі та близькі цікаві фестивалі!

Фестиваль — это яркие краски!
Фестиваль — это летняя сказка!
Прелесть моря и небес,
Детский мир волшебства и чудес!

Керівник колективу східного танцю «АМІРА» Т.Дацій — дивовижна, яскрава, талановита, цілеспрямована і з крутим-бойовим характером, людина-батарейка, заряджає всіх своїм настроєм! Людина, яка повністю віддається роботі! Більше того, такі ж позитивні риси вона виховує в учасниць колективу, котрі впродовж 7 років зростали і зміцнювались разом.
Ми повернулися щасливими, що відпочили; маємо велике уявлення про Кітен. Бажаємо лише одного — незабаром знову, зустрітися з командою чудового дитячого табору «ВМЕСТЕ» на наступному фестивалі в Болгарії!, такими, що відпочили; мають велике уявлення про Каталонію. Бажаємо лише одного незабаром, знову, зустрітися з командою «Діти 21 століття» на наступному фестивалі Учасники зразкового аматорського колективу східного танцю «Аміра» районного будинку культури.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...