Домой / Новини / Малюнки на Паркані бібліотеки
^

Малюнки на Паркані бібліотеки

Паркан – публічний засіб комунікації і самовираження. А малюнок на паркані – це різновид вуличного поп – арту. Сьогодні таке оформлення огорож набирає особливої популярності. На ньому кожен пише свою правду. Працівники ж районних бібліотек Лубенської ЦБС віддавна плекали свою мрію – на парканах по вул. Шевченка, 18 і по проспекту Володимирському, 43 намалювати красиві малюнки , які б рекламували бібліотеку, книгу. У цьому році центральна районна бібліотека імені Володимира Малика відзначить своє 95- річчя, а коштів як завжди обмаль, тим більш для здійснення мрії. Тож дізнавшись з засобів масової інформації та соціальних мереж про проект «Розмальовка», який проходив за підтримки Володимира Пилипенка в мікрорайоні № 6 міста Лубен, директор Лубенської ЦБС Валентина Сьомак разом з постійним партнером бібліотеки – головою спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїсою Кошель звернулися до колишнього народного депутата України за допомогою. Відповідь не забарилася.
Практично в лічені дні відповідальним за проект Русланом Ладикою були доставлені всі необхідні матеріали.
Протягом липня під променями палючого сонця кипіла робота по вул. Шевченка, 18, де розташована районна бібліотека для дітей імені Олеся Донченка та абонемент центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. З неймовірною швидкістю сірий, старенький паркан стараннями відомої лубенської художниці Аліни Гончарової – Цівінської та майбутнього вчителя образотворчого мистецтва Юлії Ступак почав перетворюватися у справжнісінький шедевр мистецтва. Не забарилася допомога і від учениці спеціалізованої ЗШ № 6 Маргарити Каптєлової, яка навчається в Лубенській художній школі.
На ці чудові витвори мистецтва активно реагують мешканці міста і сіл, користувачі бібліотек, гості. Підходять, зупиняються, цікавляться інформацією про художників. «Як на мене, то це оригінальний прояв творчості авторів, реклама і самої бібліотеки, і, звичайно ж, художника, — говорить директор ЦБС Валентина Сьомак. Про популярність такого виду вуличного мистецтва підтверджують учасники соціальних мереж, які в обговореннях говорять про те, що бажають також малювати на парканах.
На гостину до бібліотек завітав заступник голови районної державної адміністрації Ігор Нестеренко, який разом з директором ЦБС щиро подякував всім, хто долучився до проекту: Аліні Гончаровій-Цівінській, Юлії Ступак, Маргариті Каптєловій, Раїсі Кошель, Руслану Ладиці, юним читачам та пообіцяв всебічну підтримку у реалізації мрій книгозбірень.

x

Проверьте также

Плекаємо патріотів України

Сміливі будьте, козачата! Даруйте Україні вірність! У старших вчіться захищати Домівку рідну й людську гідність! ...