This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Незвичайна рибалка на абонементі
^

Незвичайна рибалка на абонементі

Який різноманітний світ чоловічих захоплень: колекціонування та моделювання, футбол та шахи, туризм та мисливство, але по – праву одне з чільних місць займає рибалка.
Тепле пестливе сонце, плакучі верби, чиста, прозора вода і… поплавець, що мирно коливається на хвилях – все це разом і є риболовля.
Здається, що є простішого: вкинув вудку й чекай коли клюне, але досвідчені рибалки відразу заперечать,- тонкощів у цій справі досить.

Тож, щоб розширити знання «профі» та допомогти початківцям, на абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика оформлено перегляд літератури «Вам, любителі рибної ловлі», де представлено книжкові та періодичні видання, у яких міститься цікава, корисна інформація з даної теми.
Цей перегляд незвичайний, унікальний. Усі читачі отримають слушну нагоду порибалити прямо в бібліотеці і впіймати справді корисний улов — бонусний день. Завдяки справді вдалому «трофею» книги підвищеного попиту можна буде читати іще довше. У цьому вже переконалися постійні користувачі, яким пощастило впіймати унікальний трофей.
Кого цікавить світ рибальства та полюбляє читати, завітайте в бібліотеку. Цікава книга та гарний улов чекають на вас!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...