This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Ой пливи вінок, ой пливи милого до серця позви…

Ой пливи вінок, ой пливи милого до серця позви…

На народознавче свято завітали до Мацківської сільської бібліотеки дівчатка, щоб більше дізнатися про традиції святкування Івана Купала. Бібліотекар Ніна Бобрик ознайомила їх із святами літнього циклу. В ніч із 6 на 7 липня дівчата пускають віночки на воду, ворожать на судженого, стрибають через вогонь та шукають квітку папороті. Лунали вірші та цікаві історії, які розповіли дітям бабусі, а ще Валерія Сень заспівала обрядову пісню «Ой на Івана, та й на Купала».
Серед учасників дійства була студентка Гадяцького училища культури Аліна Соломаха. Вона розповіла багато цікавого про святкування Купала, оскільки написала і захистила курсову роботу по цій темі.
По закінченню зустрічі маленькі гуртківці клубу за інтересами «Дзвіночок» вчились плести віночки із польових квітів, в яких під вечір підуть на театралізоване свято Івана Купала, що відбудеться на стадіоні біля школи, вже вдесяте.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...