This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / ОЙ НА КУПАЛА…

ОЙ НА КУПАЛА…

Одним із найважливіших свят минувшини, що дійшло до нас, є Івана Купала. Видовищним було воно у Тернах, де біля сільського клубу зібралися дорослі і діти, сивочолі і зовсім маленькі терняни, аби насолодитися сповна свіжістю липневого вечора, розмаїттям польових квітів, а ще – красою і силою таланту своїх земляків.
У чарівний світ мистецького заходу запросила всіх його ведуча Світлана Головко, яку підтримав вокальний ансамблю «Терниця» (кер.Тетяна Матяш). Лунали пісні на щастя, добро у виконанні солістів Анни Мяченко та Тетяни Головко. Дотепний гумор читала Катерина Таранич. Музичну композицію на баяні виконав Дмитро Таранич. Як завжди натхненно звучали пісні у виконанні народних аматорських колективів «Тернівчанка» (кер.Віктор Щербатюк) та «Сузір’я» ( кер.Володимир Матяш).
Разом із тернянами насолоджувалась купальським дійством і Марія Король – сільський голова Михнівської сільської ради. Вона щиро привітала усіх зі святом, побажала здійснення найзаповітніших мрій і бажань.
Купальське вогнище, смачна каша від Максима Молчановського сприяли гарному настрою і приємному відпочинку в таємничу ніч на Івана Купала.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...