Домой / Новини / ОЙ НА КУПАЛА…

ОЙ НА КУПАЛА…

Одним із найважливіших свят минувшини, що дійшло до нас, є Івана Купала. Видовищним було воно у Тернах, де біля сільського клубу зібралися дорослі і діти, сивочолі і зовсім маленькі терняни, аби насолодитися сповна свіжістю липневого вечора, розмаїттям польових квітів, а ще – красою і силою таланту своїх земляків.
У чарівний світ мистецького заходу запросила всіх його ведуча Світлана Головко, яку підтримав вокальний ансамблю «Терниця» (кер.Тетяна Матяш). Лунали пісні на щастя, добро у виконанні солістів Анни Мяченко та Тетяни Головко. Дотепний гумор читала Катерина Таранич. Музичну композицію на баяні виконав Дмитро Таранич. Як завжди натхненно звучали пісні у виконанні народних аматорських колективів «Тернівчанка» (кер.Віктор Щербатюк) та «Сузір’я» ( кер.Володимир Матяш).
Разом із тернянами насолоджувалась купальським дійством і Марія Король – сільський голова Михнівської сільської ради. Вона щиро привітала усіх зі святом, побажала здійснення найзаповітніших мрій і бажань.
Купальське вогнище, смачна каша від Максима Молчановського сприяли гарному настрою і приємному відпочинку в таємничу ніч на Івана Купала.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...