Домой / Новини / «Накрапала на Купала з неба янгольська вода»

«Накрапала на Купала з неба янгольська вода»

Свято Купала – одне з найпоетичніших обрядово-календарних дійств. Наші предки в такий спосіб возвеличували розквіт літа, оспівували природу, людські взаємини.
Краса купальських обрядів змальована в численних етнографічних працях. Деякі з них представлені на книжковому перегляді: «Накрапала на Купала з неба янгольська вода».
Читачеві відкривається дивосвіт українських звичаїв, обрядів, які передаються із покоління в покоління як духовні скарби нашого народу.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКИ.

lug9EeQA0U4У читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика діє виставка нових надходжень «Зверни увагу: нова книжка!». Тут на читача чекають книжкові новинки з багатьох галузей знань: медицини, історії, сільського господарства, економіки, психології, мистецтва, літературознавства, педагогіки.
Поціновувачів художнього слова приємно здивує велике розмаїття творів як вітчизняних, так зарубіжних письменників. Не залишать байдужими видання, що висвітлюють героїчні події Євромайдану та на Сході нашої країни.

 

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...