Домой / Новини / В любові та вірності, злагоді та порозумінні.
IF

В любові та вірності, злагоді та порозумінні.

Цікавий захід з нагоди 20-річчя Конституції України відбувся у Калайдинцівському будинку культури. Вогник сільської філії районного клубу «Надвечір’я» зібрав до гурту сімейні пари сільської ради, які у 2016 році відзначають ювілей подружнього життя.
На щиру гостину завітали 28 зворушених увагою подружні пари із Калайдинців, Клепачів, Хитців, Лушників, Халепців. Пильно розглядали світлини, які прикрашали фойє будинку культури. В центрі уваги — родинне дерево Мисників, з любов’ю оформлене Мариною Мисник.

Ведучі святкового дійства Ольга Андрєєва та Петро Підтоптаний не шкодували слів захоплення від зустрічі і вдячності на адресу тих, хто в любові та вірності, злагоді та порозумінні прожив і виростив, посадив і побудував і всупереч всім негараздам і нині радіє світанку кожного нового дня.
Першим вшанували подружжя Івана Федоровича та Євдокії Яківни Семченко, які 55 років тому одружились і до цього часу живуть у мирі та любові. Привітали із золотим весіллям Володимира Григоровича та Надію Юхимівну Кукуц, Григорія Архиповича та Надію Григорівну Сербіченко. Цікаві розповіді ведучих доповнювали яскраві художні виступи народних аматорських колективів «Вербиченька» та «Калина»,троїстих музик, Олени Собко, Валентини Павлюченко. Чернова Тетяна привітали із 40-річччям подружнього життя своїх дідуся і бабусю, Гриценко Аня заспівала пісню в дарунок сім’ї рідного дядька, учасник АТО Клемьонов Василь надіслав телеграму на адресу своїх батьків і по-синівськи щиро привітав їх із срібним весіллям.
Чудові пісенні вітання, в першу чергу на адресу чарівних дружин, подарували закохані, як в юності, Сергій Мисник та Олексій Білик.
Подружні пари згадували, відповідали на запитання, розв’язували тестові завдання. А тому дві години щирого спілкування пролетіли як одна мить. І не лише для ювілярів, а й для голови Лубенської районної ради Григорія Угляниці, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко, яка не лише привітала земляків зі святом, а й прочитала прекрасні поезії Миколи Луківа та Расула Гамзатова. Масу позитивних емоцій отримали депутат Полтавської обласної ради Владислав Мостовенко, голова спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель. А сільський голова Василь Гава, зворушений атмосферою зустрічі, дякував долі, що такі прекрасні душею люди живуть і працюють поруч у єдиній міцній громаді Калайдинцівської сільської ради.
Роки, як баскі коні, біжать і зникають за горизонтом. Сріблять скроні, гублять на обличчях зморшки, ховають в засіки пережиті дні і роки, романтичні зустрічі і сумні розтавання, солодкі перші поцілунки і незабутні побачення до зорі. Але, мабуть, це і є той досвід, якому треба вчитися дітям і онукам, аби бути щасливими по-справжньому, аби і свою життєву ниву щедро засівати – та не на день грядущий, на віки

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...