Домой / Новини / В один абзац
F

В один абзац

Атестація бібліотечних працівників.

Процедуру оцінки професійного рівня бібліотечних працівників кваліфікаційним вимогам і посадовим обов’язкам, проведення оцінки їх професійного рівня провела атестаційна комісія Лубенської централізованної районної бібліотечної системи.   Комісія, до якої увійшли: директор централізованної бібліотечної системи Валентина Сьомак,головний спеціаліст відділу культури та туризму Інна Скиба,голова профспілки бібліотечних працівників Наталія Мусієнко, завідувачка Новаківською сільською бібліотекою-філією Олена Симоненко та провідні спеціалісти районної бібліотеки Наталія Замарєва, Лідія Іваненко та Тетяна Сафронова визначали відповідність професійних знань, умінь і навичок працівників системи установленим законодавством вимогам і посадовим обов’язкам.

Атестація бібліотечних працівників

 

karanda34 копия

 

Клуб «Господарочка» відсвяткував свято Трійці

Foto1

Foto2Чергове засідання клубу «Господарочка» пройшло в Снітинській сільській бібліотеці. Учасниць об’єднання зібрало одне з найулюбленіших в народі християнських свят – Трійця. Бібліотекар Ніна Тищенко презентувала етнографічно-книжкову виставку «Трійця трьома святами багата» та розповіла про давні народні звичаї завивання вінків, заготівлі цілющого зілля, познайомила із сімейними традиціями запрошення на гостини та прикрашання осель. Читачки Марія Сизоненко, Галина Василенко, Тетяна Першин представили оригінальні кулінарні вироби, виготовлені власноруч та поділились цікавими рецептами домашніх смаколиків.

 

karanda34 копия

 

Конституція. Основний закон України.
Невеличка книжечка, але настільки глибока й важлива, чітка й цікава.
У Березотіцькій сільській бібліотеці до дня Конституції пройшла тематична година «Конституція України — новий відлік часу»
Дітям була запропонована правознавча, документальна, історично-довідкова література з фондів бібліотеки. Завідуюча книгозбірнею Наталія Білик розповіла користувачам про Конституцію України, про історію української державності та Конституцію Пилипа Орлика, роль Конституції в житті країни і людей, права і обов’язки пересічних громадян, про те, як «народжуються» закони, які відносини регулює цивільне право, сімейне право тощо.
Користувачів особливо зацікавила історія прийняття нової Конституції України 28 червня 1996 р. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету, а Українська держава посіла «серед держав світу осібне і рівне становище». Підростаюче покоління звернуло увагу також на структуру та зміст Конституції, а саме — розділ ІІ «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина»: наскільки захищені права дитини, право на освіту, на охорону здоров’я, відпочинок.

karanda34 копия

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...