Домой / Новини / Новини в один абзац
IF

Новини в один абзац

Районна  бібліотека  на фестивалі  «Замкова гора».

Центральна районна бібліотека імені Володимира Малика стала учасником масштабного фестивалю «Замкова гора». Завідувачка організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова, яка входила до організаційного комітету фестивалю, презентувала гостям кінопокази документальної стрічки з серії «Невідома Україна», «Міста збирають сили», історичних розвідок «Ярема Вишневецький», «Таємний заповіт археолога Ігнатія Стеллецького».

Районна бібліотека на фестивалі «Замкова гора».
Презентацію «Традиції вирощування лікарських рослин на Лубенщині» зробила заступник директора дослідної станції лікарських рослин Людмила Глущенко
Це не повинно повторитися.
22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії — початок війни, що стала найбільш кривавою в історії людства. Цей день нагадує нам про всіх

Фотозагиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Вітчизну. До 75-их роковин початку Великої Вітчизняної війни у єврейській громаді «Шофар» відбулася дискусія на тему «Фашизм, нацизм та націоналізм». У дискусії взяли участь історики, краєзнавці, бібліотекарі, громадські активісти. Голова єврейської громади Геннадій Хенкін розповів про витоки фашизму та висловив думку, що знати уроки історії — це єдина можливість навчити людство жити в мирі та злагоді. Завідувачка організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова наголосила, що лише демократична модель суспільства гарантує неможливість повторення трагедій такого масштабу .

Дивовижний світ фентезі.
Фото

^

Людина влаштована таким чином, що завжди шукала і буде шукати в реальності щось незвичайне, загадкове і таємниче. І тому не дивно, що величезною популярністю користується література, написана у жанрі фентезі. Твори цього спрямування видаються шаленими тиражами, а їх екранізації перетворюються на значущі для кінематографа події. Кількість шанувальників фентезі з кожним роком зростає. Багато майстрів цього жанру вже зараз визнані класиками. Працівники абонементу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика оформили книжкову поличку «Фентезі — forever».

Фото

^

На ній представлені кращі зразки творів цього жанру, які підкорили читачів з усього світу, та найпопулярніші   новинки з фонду книгозбірні. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку та прочитати вподобані книги. Відірвіться від буденної реальності та пориньте в чарівний світ уявного. Разом з героями творів подорожуйте у часі, розгадуйте таємниці, боріться зі злом, відкривайте нові, незвідані світи. Бажаємо приємно провести час разом з цікавою книгою, отримати насолоду від світу фентезі!

Бібліотекарі стали учасниками засідання інтелектуального клубу «Емет».
Члени інтелектуального клубу «Емет» при єврейській громаді стали учасниками засідання, яке було присвячене проблемам добра і зла у мистецтві. Вчителька спеціалізованої школи №6 Любов Андрієвська презентувала власну методичну розробку уроку, присвяченого цій темі. Учениця 10 класу Софія Потоцька розповіла про свою роботу, яка отримала Всеукраїнське визнання на конкурсі творчих робіт, який проводив Національний центр з вивчення і викладання історії Голокосту та толерантності «Ткума». Активний член клубу архітектор Ірина Казакова розповіла про складну та цікаву долю радянського джазового музиканта єврейського походження Еді Рознера, який залишив яскравий слід у світовій культурі.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...