This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Тандем» — світ бальної хореографії.
ï

«Тандем» — світ бальної хореографії.

Цими погожими літніми днями у диво — казку неповторного і граціозного, елегантного і чаруючого бального танцю запросив колектив «Тандем» (керівник Анна Доброва), звітний концерт якого відбувся у районному будинку культури. Глядачі, затамувавши подих, протягом двох годин, поринали у різнобарвний світ бальної хореографії, де танго і вальс, рубма і джайв, ча-ча-ча і пасадобль переплелися у барвистому вінку його величності – танцю. Близько 30 учасників колективу, від наймолодшої групи трирічок і до старших сформованих пар, горіли одним бажанням — передати глядачам свою закоханість і бажання пізнавати і підкоряти бальний танець, досягати його зоряних вершин і поєднатися воєдино у ритмі, музиці і грації.
Долучилися до свята і друзі по творчості — студія народного танцю спеціалізованої школи №6 під керівництвом Анатолія Царюка; неперевершена акордеоністка Юлія Стеценко та учасники вокального ансамблю «Арт-студія» разом з його керівником і водночас мамою однієї з учасниць Оленою Тесленко.
Керівнику колективу — молодій і енергійній Анні Добровій — разом з Назарієм Гончаренком – професійним виконавцем бальних танців і нинішнім спів керівником — вдалося створити справжній, могутній, єдиний колектив, який вражає акторською та професійною майстерністю виконання танцювальних композицій.

Були на святі і почесні гості — член громадської ради при Міністерстві освіти та науки України Оганесян Олена Михайлівна, яка від щирого серця привітала колектив зі святом та з впевненістю ствердила, що могутність і сила нашої держави — у молодому поколінні, яке незламне у своєму бажанні досягати і підкоряти зоряний Олімп. А головний спеціаліст відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Інна Скиба від імені районної державної адміністрації у своєму вітанні побажала учасникам «Тандему» творчої наснаги і впевненості у здійсненні мрій та задумів, а також повідомила, що для підтримки і придбання їм сценічних костюмів з районного бюджету виділено 3 тис. грн. На завершення свого виступу вона впевнено завірила, що учасники колективу бального танцю «Тандем» є самими осяйними, самими яскравими зірками у сузір’ї юних талантів Лубенщини. Під овації глядачів свято завершилося врученням кожному з учасників від керівників колективу подяк та подарунків.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...