Домой / Новини / «Тандем» — світ бальної хореографії.
ï

«Тандем» — світ бальної хореографії.

Цими погожими літніми днями у диво — казку неповторного і граціозного, елегантного і чаруючого бального танцю запросив колектив «Тандем» (керівник Анна Доброва), звітний концерт якого відбувся у районному будинку культури. Глядачі, затамувавши подих, протягом двох годин, поринали у різнобарвний світ бальної хореографії, де танго і вальс, рубма і джайв, ча-ча-ча і пасадобль переплелися у барвистому вінку його величності – танцю. Близько 30 учасників колективу, від наймолодшої групи трирічок і до старших сформованих пар, горіли одним бажанням — передати глядачам свою закоханість і бажання пізнавати і підкоряти бальний танець, досягати його зоряних вершин і поєднатися воєдино у ритмі, музиці і грації.
Долучилися до свята і друзі по творчості — студія народного танцю спеціалізованої школи №6 під керівництвом Анатолія Царюка; неперевершена акордеоністка Юлія Стеценко та учасники вокального ансамблю «Арт-студія» разом з його керівником і водночас мамою однієї з учасниць Оленою Тесленко.
Керівнику колективу — молодій і енергійній Анні Добровій — разом з Назарієм Гончаренком – професійним виконавцем бальних танців і нинішнім спів керівником — вдалося створити справжній, могутній, єдиний колектив, який вражає акторською та професійною майстерністю виконання танцювальних композицій.

Були на святі і почесні гості — член громадської ради при Міністерстві освіти та науки України Оганесян Олена Михайлівна, яка від щирого серця привітала колектив зі святом та з впевненістю ствердила, що могутність і сила нашої держави — у молодому поколінні, яке незламне у своєму бажанні досягати і підкоряти зоряний Олімп. А головний спеціаліст відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Інна Скиба від імені районної державної адміністрації у своєму вітанні побажала учасникам «Тандему» творчої наснаги і впевненості у здійсненні мрій та задумів, а також повідомила, що для підтримки і придбання їм сценічних костюмів з районного бюджету виділено 3 тис. грн. На завершення свого виступу вона впевнено завірила, що учасники колективу бального танцю «Тандем» є самими осяйними, самими яскравими зірками у сузір’ї юних талантів Лубенщини. Під овації глядачів свято завершилося врученням кожному з учасників від керівників колективу подяк та подарунків.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...