This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Дружба творить чудеса»

«Дружба творить чудеса»

У Березотіцькій бібліотеці відзначили день друзів «Дружба творить чудеса» — під такою назвою розпочався день друзів в Березотіцькій сільській бібліотеці, присвячений Всесвітньому дню друзів. Діти з пришкільного табору, які завітали цього дня до бібліотеки, поділилися своїми роздумами про справжню дружбу та розповіли про своїх вірних друзів та про те, за що вони їх так називають.

В ході бесіди стало зрозуміло, що дітки розуміють, що таке справжня дружба. Завідуюча бібліотекою Наталія Білик наголосила дітям, що запорука щастя, як і дружби — це готовність жертвувати собою, своїм часом. «Встановлювати дружні взаємини — це те саме, що й учитися їздити на велосипеді. Лише знання тут не допоможуть. Важливо намагатися застосовувати їх і не впадати у відчай, навіть якщо вас спіткає невдача. І якщо ви уже вирішили знайти справжніх друзів, тоді виявляйте безкорисливість і самі будьте другом».

Родзинкою зустрічі було малювання на свіжому повітрі «Сонечка дружби», яке вийшло усміхненим, радісним, мирним з блакитними оченятами та веснянками на щічках! Ланцюжок дружби міцно зв’язав всіх наших сонечкових діток в дружні обійми.

У Березотіцькій бібліотеці відзначили день друзів

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...