Домой / Новини / «Дружба творить чудеса»

«Дружба творить чудеса»

У Березотіцькій бібліотеці відзначили день друзів «Дружба творить чудеса» — під такою назвою розпочався день друзів в Березотіцькій сільській бібліотеці, присвячений Всесвітньому дню друзів. Діти з пришкільного табору, які завітали цього дня до бібліотеки, поділилися своїми роздумами про справжню дружбу та розповіли про своїх вірних друзів та про те, за що вони їх так називають.

В ході бесіди стало зрозуміло, що дітки розуміють, що таке справжня дружба. Завідуюча бібліотекою Наталія Білик наголосила дітям, що запорука щастя, як і дружби — це готовність жертвувати собою, своїм часом. «Встановлювати дружні взаємини — це те саме, що й учитися їздити на велосипеді. Лише знання тут не допоможуть. Важливо намагатися застосовувати їх і не впадати у відчай, навіть якщо вас спіткає невдача. І якщо ви уже вирішили знайти справжніх друзів, тоді виявляйте безкорисливість і самі будьте другом».

Родзинкою зустрічі було малювання на свіжому повітрі «Сонечка дружби», яке вийшло усміхненим, радісним, мирним з блакитними оченятами та веснянками на щічках! Ланцюжок дружби міцно зв’язав всіх наших сонечкових діток в дружні обійми.

У Березотіцькій бібліотеці відзначили день друзів

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...