This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Зустріч з поетом, який пише серцем.

Зустріч з поетом, який пише серцем.

Туман розвіється вітрами,
Негоду сонечко зігріє,
Шляхи лишились під ногами,
А в серці жевріє надія…
У Нищебулатецькій сільській бібліотеці пройшла зустріч з поетом Миколою Макаренком, який презентував землякам свою першу збірку «Шляхи життя». Бібліотекар Світлана Ставицька запросила на гостину і дорослих, і юних користувачів.
Ведучі заходу Олександра Корніяченко та Аня Рожкова розповіли про Миколу Олексійовича, який жив та працював у різних містах і все життя писав. Його щирі вірші, присвячені рідному краю, історії, подіям на Сході уважно слухали читачі сільської бібліотеки. З першою збіркою поета привітав голова літературного об’єднання імені Олеся Донченка Олександр Міщенко, він вручив Миколі Олексійовичу подяку за активну участь у житті літературного осередку. Завідувачка організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова побажала Миколі Олексійовичу наснаги та вдячних читачів.