This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Катеринина пісня»
@B

«Катеринина пісня»

Ім’я Катерини Білокур, самобутньої художниці з народу, яка в своїх чудових полотнах втілила невмирущу красу живописної української природи, назавжди вписалося в історію народного мистецтва.
Цими днями на малій батьківщині талановитої художниці, авторки неперевершених квіткових композицій Катерини Білокур у с. Богданівка Яготинського району Київської області відбувся 5-ий Міжрегіональний сільський фестиваль народної творчості «Катеринина пісня». 29 творчих колективів з Київщини, Чернігівщини, Черкащини, інших областей України з’їхалися до Богданівки, аби засвідчити свою глибоку повагу до геніальної майстрині пензля, аби долучитися до творчості наших сучасників в жанрі декоративно-прикладного мистецтва, аби вклонитися землі, на якій розкрилося сповна творче суцвіття величної богданівської Катерини і на її честь виконати українську пісню, виплекану в незамуленому джерелі народної краси, мудрості, досконалості.

Foto1
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
Серед учасників фестивалю були і наші талановиті земляки — учасники народного аматорського хорового колективу Вищебулатецького сільського будинку культури (керівник В.Щербатюк) та народного аматорського квартету «Сузір’я» Тернівського сільського клубу ( керівник В.Матяш). Серед польових квітів, майстерно вплетених у 20-метрову гірлянду всенародної любові і поваги, ромашки , волошки, сокирки, маки, чебрець з величних посульських просторів. Наші співучі аматори сцени уміло підтримали пісенну естафету під час ходи до пам’ятника славетній Катерині Білокур у центрі села, вшанували її пам’ять хвилиною мовчання біля могили. Під час фестивалю у сільському будинку культури виступили на одному подиху, полонивши серця глядачів високим рівнем виконавської майстерності; артистизму; вдало підібраним репертуаром.
Віриться, що не згаснуть у віках подвижницькі життя і творчість геніального самородка з народу Катерини Білокур. Вони, як смолоскипи, світитимуть для молодих талантів, надихатимуть, живитимуть сповна. Промовисто сказала про це у своїй поемі «Катерина Білокур» член Національної спілки письменників України Ольга Хало:

Промовлю я пелюсткою калини,
Весільним квітом яблунь у саду, —
Богданівська селянка Катерина,
Іду до вас, о людоньки, іду…

На гостини - до Катерини.

0_64d28_31f87265_orig

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...