Домой / Новини / Хай буде мир і хай радіють діти

Хай буде мир і хай радіють діти

4 червня працівники Тернівського сільського клубу організували для наймолодших жителів села свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. «Хай буде мир і хай радіють діти», — під таким девізом відбулось яскраве пісенно-розважальне дійство, на яке завітали також і дорослі тернівчани, аби згадати свої найщасливіші роки життя та порадіти дитинству найдорожчих дітей та онуків.
Ведуча заходу Марина Голод розпочала свято чудовими рядками поезії і прози про літо, про шкільні канікули, про відпочинок у колі рідних та друзів. Щирими оплесками вітали присутні театралізованих героїв – Літо (Дана Марчак), Червону Шапочку (Поліна Міцай); зачарували віртуозністю, майстерністю учасники зразкової аматорської циркової студії «Маска» (керівник Н.Нестерук), дитячого вокального ансамблю «Мрія». Про свою любов до квітучої України натхненно співали Ангеліна Ванюшкіна, Каріна Панченко; про традиційні українські вареники – Валерія Удовицька, а в цей час всіх учасників свята пригощали цією смачною стравою.
Цікавий танець «Джек» продемонстрували Володимир та Віка Лозицькі. У чарівний світ музики запросили баяністи Орленко Любов та Дмитро Таранич, а Григоренко Марія, Валерія Кухта та Науменко Валерія проникливо прочитали поезії про мужніх учасників АТО, подвиг яких викликає захоплення.
Серед учасників дитячого свята був і перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Сіряченко, який щиро привітав присутніх з можливістю гарно і приємно відпочити, наголосив, що питання розвитку освіти, творчих здібностей дітей, організація їх оздоровлення, змістовного дозвілля постійно перебувають у центрі уваги діяльності влади району. Сільський голова Михнівської сільської ради Марія Король не шкодувала слів вдячності на адресу організаторів свята – талановитого, ініціативного подружжя культпрацівників Володимира і Тетяни Матяш, небайдужих Щербатюк Світлани і Ганни Ведмідь.
Природа теж святкувала разом з тернівчанами, даруючи ніжність сонячних променів, красу смарагдової зелені, чарівність польових квітів.
Спонсором святкового дійства виступила торгова марка «Гармонія», яка запропонувала дегустацію своєї продукції та пригощання смачним морозивом.

Foto6
Foto5
Foto4
Foto3
Foto2
Foto1
x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...